Vezető baromfi takarmányozási szaktanácsadó

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:

- Meglévő üzleti partnerekkel való szakmai kapcsolattartás, baromfi takarmány receptúrák készítése,
- Baromfi szaktanácsadók tevékenységének irányítása, fejlesztése
- A baromfi takarmányok értékesítésének növelése,
- Együttműködés az értékesítőkkel és társ területekkel,
- A vevői elégedettségi mutatók fejlesztése,
- Javaslat tétel vevői igények szerint a termék- és szolgáltatások fejlesztésre vonatkozóan, a fejlesztésekben való aktív részvétel,
- Piaci elemzések, kimutatások készítése,
- Szakmai rendezvényeken való részvétel

További információk

Megbízónk: Magyarország egyik legnagyobb, magyar tulajdonban levő cégcsoportja. Munkavégzés helye: Magyarország Végzettség: Szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség szükséges. (agrármérnök, állatorvos, állattenyésztő mérnök) Szakmai tapasztalat: Minimum 5 év szakmai tapasztalat baromfitenyésztés, takarmányozás területén. Informatikai követelmény: felhasználó szintű office ismeretek Egyéb követelmény: - B kategóriás vezetői engedély,
- Havi szinten a kb. 5000km levezetésének vállalása,
- MS Office alkalmazások magas szintű ismerete,
- Angol nyelvismeret
Hivatkozási szám: THR4001
Utoljára frissítve: 2017. december 14., csütörtök 09:23