Festő - Budapest

Ebben a munkakörben az Ön feladataI lesznek:
• Kivitelezéssel kapcsolatos építőipari szakipari feladatok végzése: festés, mázolás, tapétázás
• Felület előkészítés, mennyezeti és oldalfali tapétázás, helységek festési munkálatainak irányítása
• A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek betartatása

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat. Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye) Végzettség: Szakirányú végzettség Szakmai tapasztalat: Szakipari munkákban szerzett minimum 5 éves gyakorlati tapasztalat Egyéb követelmény:
• Jó szervezőkészség
• Határozott, magabiztos fellépés
• Jó kommunikációs készség
• Önálló munkavégzés
• Nagyfokú terhelhetőség
Előny:
- Külföldi szakirányú munkatapasztalat
- Gépi festésben szereztt tapasztalat
Hivatkozási szám: THR4913
Utoljára frissítve: 2020. október 29., csütörtök 14:23