Sales administrator - Tatabánya

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Adminiszrációs feladatok ellátása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel
- Vevői igények és rendszerek kezelése

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Magyarországon stabilan jelenlévő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég. Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Min. technikusi szintű végzettség Szakmai tapasztalat: 3-5 év autóipari sales tapasztalat Egyéb követelmény:
- Kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás vagy kommunikációs szintű angol nyelvtudás és francia nyelvtudás előny
- Technikai beállítottság
- Erős MS Office ismeret (Excel), SAP ismeret
- Jó kommunikációs készség
-Magas fokú önállóság
- Jó problémamegoldó képesség
- Analitikus gondolkodás
- Folyamatokban való gondolkodásmód, proaktivitás, precizitás
Hivatkozási szám: THR4908
Utoljára frissítve: 2020. október 29., csütörtök 14:23