Gyártástervező - Tatabánya

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Rövid és középtávú gyártási terv elkészítése és nyomon követése
- A gyártással és egyéb osztályokkal történő együttműködés
- A gyártási rendelések kezelése az SAP rendszerben

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Magyarországon stabilan jelenlévő, csúcstechnológiájú multinacionális autóipari beszállító cég. Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Minimum középfokú/technikusi végzettség Szakmai tapasztalat: Minimum 1 év gyártástervezésben szerzett tapasztalat Egyéb követelmény:
- Nyelvtudás: Angol kommunikációs szint szóban és írásban
- Számítógép: MS Office, Excel magas szintű ismerete
- Készségek: kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- Gyors tanulási képesség
- Magasfokú stressz tűrő képesség
- Folyamatszemlélet
Hivatkozási szám: THR4886
Utoljára frissítve: 2020. augusztus 14., péntek 06:23