Beszállítói minőségügyi mérnök - Budapest 13. kerület

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Új és meglévő beszállítók fejlesztése minőségirányítási rendszereik javításával.
- FAT tesztek végrehajtása.
- Minőségi dokumentációk kezelése.
- Kapcsolattartás társosztályokkal.
- Gyökér ok analízisek elvégzése.

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég SSC központja. Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye) Végzettség: Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk! Szakmai tapasztalat: Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez! Informatikai követelmény: jó felhasználó szintű office ismeretek Egyéb követelmény:
- Angol nyelvtudás
- Minőségügyi módszerek, technikák gyakorlati alkalmazása/ismerete
- NACE bizonyítvány
- Vas- és színesfémek ismerete
- ISO ismeretek
- Gyökér ok elemzésének ismerete
Hivatkozási szám: THR4578
Utoljára frissítve: 2019. december 06., péntek 23:23