PLC mérnök I PLC engineer - Tatabánya környéke

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Elektromos tervezések és felülvizsgálatok elvégzése
- PLC programok felügyelete
- Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
- Gyártási dokumentációk (villamos részének) létrehozása és folyamatos karbantartása
- Gyártás és termelés támogatása
- Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
- Részvétel a dolgozók képzésében
- Csavarozási-technológiai problémák megoldása

További információk

Megbízónk: Autóiparban világszínvonalú termék gyártásában élenjáró, folyamatosan növekvő multinacionális cég. Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) környéke Végzettség: Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk. Szakmai tapasztalat: 3 - 5 éves PLC programozói tapasztalat szükséges a pozíció betöltéséhez. Informatikai követelmény: jó felhasználó szintű office ismeretek Egyéb követelmény: Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (min. 3 év)
Társalgási szintű angol nyelvtudás
MS Office felhasználói szintű ismerete
kreativitás, jó problémamegoldó- és konfliktus kezelési készség
Előny: PC programok felügyeletében, módosításában szerzett tapasztalat
Siemens, Omron, Allen Bradley programnyelvek ismerete
MS SQL adatbázis ismeret
Visual Basic programnyelv ismeret
autóipari tapasztalat
német nyelvismeret
autóipari szabványismeret
Hivatkozási szám: THR3962
Utoljára frissítve: 2017. december 15., péntek 21:23