Termelési mérnök - Esztergom környéke

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása. Technológia elkészítése, felügyelete és folyamatos fejlesztése. Üzemi kísérletek koordinálása. Termelési problémák elemzése, megoldása. Közreműködés a minőségügyi problémák megoldásában. Minőség és technológia statisztikai elemzése, riportok készítése. Együttműködés a kapcsolódó területekkel.

További információk

Megbízónk: Világszínvonalú terméket gyártó, multinacionális cég. Munkavégzés helye: Esztergom (Komárom-Esztergom megye) környéke Végzettség: Vegyész vagy gépészmérnöki végzettség szükséges a pozíció betöltéséhez! Szakmai tapasztalat: Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Informatikai követelmény: jó felhasználó szintű office ismeretek Egyéb követelmény: Kommunikációképes angol nyelvtudás
Előny: Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Hivatkozási szám: THR4020
Utoljára frissítve: 2017. december 14., csütörtök 09:23