Műszakvezető - Szigetszentmiklós környéke

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Termékek gépi vagy egyedi gyártásának irányítása különös tekintettel a gyártásszervezésre, termékminőségre, gyártásütemezés betartására. Szükséges gyártási dokumentációk vezetése. Gyártóképesség fenntartása (karbantartás, hibaelhárítás) sablonok, gépek állapotának nyomon követése. Munka és tűzvédelmi előírások betartása betartatása.

További információk

Megbízónk: Nemzetközi szinten tevékenykedő, gyártással foglalkozó közepes méretű vállalat. Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Pest megye) környéke Végzettség: Építész vagy gépész technikusi vagy felsőfokú végzettség
Informatikai követelmény: jó felhasználó szintű office ismeretek Előny: SAP ismeret
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hivatkozási szám: THR4151
Utoljára frissítve: 2018. június 25., hétfő 17:23