Energetikus - Tatabánya

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
• Az energiafelhasználás meghatározása és értékelése - Energiafelmérés
• Energiatérkép fejlesztése, karbantartása
• Mérje és értékelje az energiafelhasználás csökkentésének lehetőségét
• Vezető energiatakarékos CapExek

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Több, mint egy évtizede Tatabányán működő, 1000 fővel dolgozó multinacionális gyártó cég. Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Energiagazdálkodási vagy hasonló műszaki végzettség Szakmai tapasztalat: Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat Egyéb követelmény:
- Angol nyelvtudás
- Tapasztalat és tudás az energiatakarékosság területén
- Tevékenységhez kapcsolódó jogszabály és szabványismeret.
- Az ellátott területre vonatkozó folyamatok, belső utasítások ismerete
Hivatkozási szám: THR4985
Utoljára frissítve: 2021. február 26., péntek 00:23