Műszaki előkészítő - Tatabánya

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
• Kivitelezési munkák műszaki és gazdasági előkészítése
• Projektkoordináció és terepmunka támogatása a Kivitelezés vezetőjével együttműködve
• Projekthez szükséges beszerzési, szervezési feladatok elvégzése
• Projekt kivitelezéséhez szükséges információk folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
• Kommunikáció a partnerekkel
• Folyamatos együttműködés a beszállító partnerekkel, az értékesítéssel, előkészítéssel
• Projekthez tartozó dokumentációk naprakészen tartása
• Projekt és keretszerződések betartásának figyelése
• Napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerünkben
• Lehetséges beszállítók, vállalkozók felkutatása
• Felmérések készítése
• A kivitelezési munkák műszaki dokumentálása
• Projektek műszaki előkészítése
• Projekttel kapcsolatos dokumentációk naprakészen tartása
• Kivitelezési munkák szakmai irányításának segítése
• Műszaki dokumentációk teljeskörű átlátása, a tervekkel kapcsolatos egyeztetések
• Projektben résztvevő kollégák munkájának segítése
• Átadási dokumentációk összeállítása
• Döntés-előkészítő dokumentációk összeállítása
• A felmerülő műszaki kérdések, esetleges hiányosságok egyeztetése, műszaki előkészítési feladatok végzése
• A kivitelezés munkák műszaki előkészítése, műszaki észrevételezése, felmérése, alternatívák kidolgozása
• Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
• Műszaki megoldások kidolgozása
• Projektek értékesítési folyamatának nyomon követése
• Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
• Műszaki egyeztetések szervezése, lebonyolítása

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Középfokú végzettség Szakmai tapasztalat: Műszaki tapasztalat Egyéb követelmény:
• Problémamegoldó, ügyfélcentrikus, kommunikatív, magabiztos személyiség
• Jó szervezőképesség
• Német és/vagy angol nyelvtudás főként szóban, (nyelvvizsga nem feltétel)
• B kategóriás jogosítvány.
Hivatkozási szám: THR5116
Utoljára frissítve: 2021. december 07., kedd 05:25