FP&A Analyst - Budapest

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Vezetők támogatása
- Pénzügyi eredmények közzététele havonta
- Hozzájárulás az előrejelzéshez, a költségvetés-tervezéshez és a középtávú terv folyamataihoz
- Folyamatok fejlesztésének vezetése

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég. Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye) Végzettség: Számviteli, pénzügyi, közgazdasági és / vagy üzleti alapképzés. Szakmai tapasztalat: Kb. 2-3 év releváns FP&A tapasztalat szükséges. Egyéb követelmény:
- Tárgyalóképes angol nyevtudás szóban és írásban.
- Magas excel tudás (V-lookup, Pivo stb.)
- Ismeret ERP rendszerben (SAP, Oracle stb.) és/vagy data warehouse rendszerkben.
- Erős szervezési képességek. Képes több projekt és prioritás egyidejű kezelésére.
- Alapvető pénzügyi fogalmak és a számviteli tranzakciók megértése és végrehajtása.
Hivatkozási szám: THR4915
Utoljára frissítve: 2020. október 29., csütörtök 14:23