FP&A Analyst ES - Budapest

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Hozzájárulás a WTS teljesítményének monitorozásához
- Hozzájárulás havi Business Review előadásokhoz és részletes elemzésekhez
- Pénzügyi eredmények közzététele havonta
- Hozzájárulás az előrejelzéshez, a költségvetés tervezéséhez és a középtávú terv folyamataihoz
- Folyamatok fejlesztésének vezetése

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Egyedülálló technológiával rendelkező, magas hozzáadott értékű terméket gyártó, dinamikusan fejlődő cég. Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye) Végzettség: Felsőfokú végzettség Szakmai tapasztalat: Legalább 3 éves releváns tapasztalat a pénzügyi területen. Egyéb követelmény:
- Kommunikáció képes angol nyelvtudás
- Alapvető pénzügyi fogalmak és a számviteli tranzakciók megértése és végrehajtása
- Tapasztalat az ERP rendszerekkel, valamint a jelentéskészítő és elemző eszközökkel.
- Erős Microsoft Excel készségek. (Pivot táblák, keresési funkciók és diagramkészítő eszközök)
- Képes kapcsolatot tartani az üzleti vezetőkkel.
- Képes összetett pénzügyi adatsorokat értelmes elemzésekké és magyarázatokká lefordítani.
- Rugalmasság
- Erős szervezőkészség. Képes több projekt egyidejű kezelésére.
Hivatkozási szám: THR4982
Utoljára frissítve: 2021. február 26., péntek 00:23