HR / Oktatás

Recruitment specialist - Tatabánya környéke

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
• Álláshirdetések megírása, valamint a munkaköri követelmények belső konzultációja
• Tanácsadás a vezetőknek és a munkavállalóknak minden munkaerő-felvételi, társadalombiztosítási és béradó-kérdésben
• Adatbázis keresés, interjúk koordinálása
• Pályázati folyamatok befejezése
• A munkaszerződések és igazolások adminisztratív előkészítése
• Képzések és szemináriumok szervezése az új alkalmazottak számára
• Kapcsolattartás hatóságokkal, szolgáltatókkal
• Tájékoztató rendezvények megtartása az oktatási intézményekben

HR Business Partner - Tatabánya környéke

- A globális szervezeti koncepció és folyamat integrálása, a helyi és globális kezdeményezések harmonizálása
- A szervezeti és vállalati kultúra fejlesztésének/ változásainak proaktív támogatása
- Stratégiai toborzás
- A javadalmazás / kompenzáció koncepciójának támogatása
- Felső- és középvezetés/ vezetők fejlesztése
- Aktív részvétel speciális üzleti projektekben és kezdeményezésekben
- A munkavállalói elköteleződési tevékenységek támogatása
- Munkajogi támogatás a vezetők számára