Recruitment specialist - Tatabánya környéke

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
• Álláshirdetések megírása, valamint a munkaköri követelmények belső konzultációja
• Tanácsadás a vezetőknek és a munkavállalóknak minden munkaerő-felvételi, társadalombiztosítási és béradó-kérdésben
• Adatbázis keresés, interjúk koordinálása
• Pályázati folyamatok befejezése
• A munkaszerződések és igazolások adminisztratív előkészítése
• Képzések és szemináriumok szervezése az új alkalmazottak számára
• Kapcsolattartás hatóságokkal, szolgáltatókkal
• Tájékoztató rendezvények megtartása az oktatási intézményekben

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Széles termékpalettával rendelkező, komoly szakértői csapatot foglalkoztató nemzetközi gyártó vállalat, amelynek magyarországi üzeme a cégcsoport legnagyobb gyártási egységévé nőtte ki magát. Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) környéke Végzettség: Felsőfokú végzettség Szakmai tapasztalat: 3-5 éves toborzási tapasztalat Egyéb követelmény:
• Folyékony német és angol nyelvtudás
• Recruiter funkciók használata
• Több országból és kultúrából származó jelöltekkel és partnerekkel való együttműködésben szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs és probléma megoldó készség
• Számítógépes ismeretek és irodai szoftvercsomagok ismerete
Hivatkozási szám: THR5112
Utoljára frissítve: 2021. október 22., péntek 10:23