Vállalati Jogász - Komárom

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Felelősség a vállalat és projekttevékenységek jogi megfelelőségéért
- Szerződésminták, szerződések előkészítése, ellenőrzése, szerződések nyilvántartásának felügyelete
- Szerződéskötéseken való részvétel
- Jogi segítségnyújtás a társterületek számára
- Egyéb jogi feladatok

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Komárom Esztergom megye vezető technológiai vállalata, Magyarországon 2 gyárral Munkavégzés helye: Komárom (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Felsőfokú jogi végzettség Szakmai tapasztalat:
Min. 7 év tapasztalat gyártó, termelő cégnél.
Különösen fontos a munkavédelmi-munkaügyi-szakszervezeti-üzemi tanácsi vonalon szerzett tapasztalat.
Egyéb követelmény:
- Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Magas fokú precizitás, pontosság
Hivatkozási szám: THR5063
Utoljára frissítve: 2021. június 22., kedd 14:23