Projekt menedzser - Tatabánya

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Projektkoordináció és terepmunka támogatása a Kivitelezés vezetőjével együttműködve
- Projekthez szükséges beszerzési, szervezési feladatok elvégzése
- Projekt kivitelezéséhez szükséges információk folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
- Kommunikáció a partnerekkel
- Projektek ütemezése
- Folyamatos együttműködés a beszállító partnerekkel és az értékesítéssel, előkészítéssel
- Projekthez tartozó dokumentációk naprakészen tartása
- Projektköltségek nyomon követése, dokumentálása, prezentálása
- Projekt és keretszerződések betartásának figyelése
- Napi szintű adminisztrációs feladatok ellátása, rögzítése a vállalatirányítási rendszerünkben.

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Munkavégzés helye: Tatabánya (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Középfokú végzettség Szakmai tapasztalat: Műszaki területen szerzett tapasztalat Egyéb követelmény:
- Problémamegoldó, ügyfélcentrikus, kommunikatív, magabiztos személyiség
- Jó szervezőképesség
- Német és/vagy angol nyelvtudás főként szóban, (nyelvvizsga nem feltétel)
- B kategóriás jogosítvány.
Hivatkozási szám: THR5114
Utoljára frissítve: 2021. december 07., kedd 06:25