Villamos karbantartó - Oroszlány

Feladatok:
•Modulgyártás megelőző és hibaelhárító karbantartási feladatainak elvégzése, géphiba miatti állásidő csökkentése
•Kapcsolattartás a mérnökséggel, javaslatok adása gyártógépek fejlesztéséhez
•Felügyelni, hogy a gyártás kielégítse az összes helyi, illetve állami hatóság által előírt munkabiztonsági, munkavédelmi és környezetvédelmi követelményeket
•Munkavédelmi előírások szigorú betartása
•B kategóriás gépjárművezetői engedély
•EHS tudatosság
•Önálló, precíz és kreatív munkavégzés
•Villamos mérőeszközök használatának ismerete

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Egyedülálló technológiával rendelkező, magas hozzáadott értékű terméket gyártó, dinamikusan fejlődő cég. Munkavégzés helye: Oroszlány (Komárom-Esztergom megye) Végzettség: Villamos szakirányú végzettség (középfokú, vagy technikum) Egyéb követelmény:
•Villamos rajz, illetve gépelemek rajzainak olvasása / értelmezése
•Számítógépes ismeretek
•Karbantartás területén szerzett tapasztalat
Előny:
•Ipari robotok ismerete, kezelése
•PLC vezérlések és szoftverek ismerete
•Szerszámgépek, gépi forgácsolási ismeretek
•Angol nyelv ismerete
•Könnyűgép-kezelői engedély
•Pneumatika, műszertechnika ismeretek
•Tűzvédelmi szakvizsga
Hivatkozási szám: THR5167
Utoljára frissítve: 2022. január 19., szerda 19:25