Könyvelő - Komárom környéke

Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása, elhatárolások
- Aktív részvétel a zárási feladatokban
- SSC-vel közösen részt vesz az szállítói számlák könyvelésében
- Tárgyi eszköz könyvelés, nyilvántartás
- SOX folyamatok betartása
- KSH riportok készítése
- Főkönyvelő munkájának napi támogatása

Tallózás
Elfogadott formátumok: .doc, .docx, .pdf; a maximálisan feltölthető állomány méret 2 MB.
Kattints, ha nem vagy robot

További információk

Megbízónk: Stabil, műanyagipari termékeket gyártó, nemzetközi hátterű Munkavégzés helye: Komárom (Komárom-Esztergom megye) környéke Végzettség: Mérlegképes könyvelői végzettség Szakmai tapasztalat: Legalább 5 éves könyvelői gyakorlatMunkavégzés: Próbaidő alatt heti 1 nap home office lehetőség, utána 50-50 %, Zárási időszakban irodai munkavégzés Egyéb követelmény:
- SAP FI modul ismeret
- Kommunikációs szintű angol (SSC-vel történő napi kapcsolattartás miatt)
Előny: - USGAAP ismeret Hivatkozási szám: THR5147
Utoljára frissítve: 2021. október 22., péntek 10:23